מציאת זוגיות

יש דרך ליצור זוגיות טובה בחיים, ולמען האמת היא תלויה רק בכם

אם אתם לבד ונמאס לכם מהמצב הזה, בואו נגלה יחד מה משאיר אתכם שם. אם היו לכם בעבר חוויות שליליות בזוגיות שהסתיימה לא כמו שרציתם או בניסיונות לא מוצלחים למצוא זוגיות, בואו להבין לעומק מה קורה לכם שם, מה עוצר אתכם מלהגשים את החלום הזה. יכול להיות שיש לכם רווח כלשהו מלהיות לבד, בואו נדבר עליו ונפרק אותו יחד.

באימון ליצירת זוגיות נבין יחד איזה מחשבות והנחות יסוד מנהלות אתכם בדייטים או בתחילת קשרים, מה אתם אומרים לעצמכם כשמישהו מסרב לכם או נפרד מכם. יש שאלות חשובות לשאול את עצמינו כדי להכיר את עצמנו ולהבין מה קורה לנו בתוך מערכות יחסים או הדרך שאנחנו עוברים כדי להגיע לידי מערכת יחסים אינטימית.

כמובן אלו שאלות לא פשוטות שיותר קל לענות עליהן יחד בתוך מפגשי אימון. לדוגמא: מה מפחיד אותי? מה מונע ממני לחיות את החיים המושלמים עבורי? איך אני עם אינטימיות ומגע? כמה אני משמיע את הקול שלי בצורה נעימה, אומר מה חשוב לי ומה משמח אותי?

זהו תהליך אימוני שישפר את המיומנויות שלכם ליצירת זוגיות בצורה משמעותית.

"אני מאמין שמי שרוצה לחיות בתוך מערכת יחסים זוגית שעושה לו טוב, כדאי שיבדוק קודם איך הוא במערכת היחסים החשובה ביותר בחיים – עם עצמו, וכן עם שאר הקרובים אליו."

 

בתהליך האימון ליצירת זוגיות אני דואג להעביר אתכם תהליכי עומק ושינוי שיעזרו לכם להגיע להיות מי שאתם רוצים להיות בזוגיות בה אתם חושקים.

אני מתרגש כל פעם מחדש לראות איך תובנות לגבי עצמינו וכלים חדשים שלומדים ומתאמנים עליהם בחיי היומיום מאפשרים לכל אדם ליצור את מציאות חייו ולעצב אותה לפי רצונו. מהנסיון שלי זה תהליך שמאוד קשה לעבור לבד ללא תמיכה. יחד נוכל ללמוד מאירועי העבר בחיים ולבדוק מי נרצה להיות בעתיד.

הסיוע שאיש מקצוע מעניק, התמיכה לאורך זמן, השיקוף של ההתקדמות, של הכוחות והמטרות הם כולם קריטיים להצלחת התהליך.

יש דרך להגיע אל מציאת זוגיות טובה בחיים, ולמען האמת היא תלויה רק בכם! זה נכון שבדידות היא חוויה מאוד לא פשוטה.

אבל מה שהרבה אנשים לא יודעים, או אולי כן יודעים אך מתכחשים לכך, זה שבדידות היא, פעמים רבות, עניין של בחירה.

אם אתם לבד ונמאס לכם מהמצב הזה, בואו נגלה יחד מה משאיר אתכם שם ומה הסוד למציאת זוגיות. בואו נפצח את החידה הזו בתהליך אמיץ של ייעוץ זוגי ונעזור לכם להתחיל, לפני הכל, לרצות להיות בזוגיות. הרצון הזה הוא המפתח האמיתי לעלייה לשלב הבא בתהליך החדש והבריא, העמוק והאמיתי שאתם עומדים לעבור, זה שבסופו תוכלו להיות בזוגיות טובה ומיטיבה.

מה החסמים שלכם של מציאת זוגיות?

לפעמים אנשים מגיעים לתהליך כזה כשהם מוכנים למסע מסוג אחר, הם חדורי מטרה אבל משקעי העבר מפריעים להם להתחיל את הדרך בצורה "נקייה". אם היו לכם בעבר חוויות שליליות בזוגיות שהסתיימה לא כמו שרציתם, אם חוויתם משבר בזוגיות ארוכה, אם זה בעל בוגד ששבר את האמון שלך כאישה, בת זוג ששברה לך את הלב והפכה אותך לגבר חשדן –  או שפשוט עברו עליכם ניסיונות רבים ולא מוצלחים למצוא זוגיות, בואו להבין לעומק מה קורה לכם שם, מה עוצר אתכם מלהגשים את החלום הזה. יכול להיות שיש לכם רווח כלשהו מלהיות לבד, בואו נדבר עליו ונפרק אותו יחד.

 

מציאת זוגיות

אימון ליצירת ומציאת זוגיות

באימון למציאת זוגיות אנחנו נבין יחד איזה מחשבות והנחות יסוד מנהלות אתכם בדייטים או בתחילת קשרים, מה אתם אומרים לעצמכם כשמישהו מסרב לכם או נפרד מכם. מה לכאורה "אמור היה" להיות משבר זוגי טבעי, שהוא חלק מהחיים אצל בני זוג במערכת יחסים – והפך אצלכם, פעם אחר פעם, לפרידה של ממש ולחזרה ללבד.

יש שאלות חשובות לשאול את עצמנו כדי להכיר את עצמנו ולהבין מה קורה לנו בתוך מערכות יחסים או הדרך שאנחנו עוברים כדי להגיע לידי מערכת יחסים אינטימית. ובעיקר, מה יכול לעזור לנו להימנע משקיעה אל תוך זוגיות לא בריאה, גם אם היא מרגישה נוחה ברגעים מסוימים –  או איך לצאת ממערכת יחסים שכזאת באומץ ולהמשיך לחפש את האדם הנכון, שאיתו אפשר יהיה לבנות חיים ולהאמין שאהבה היא מציאות אפשרית עבורנו.

כמובן אלו שאלות לא פשוטות שיותר קל לענות עליהן יחד בתוך מפגשי אימון. לדוגמה: מה מפחיד אותי? מה מונע ממני לחיות את החיים המושלמים עבורי? איך אני עם אינטימיות ומגע? כמה אני משמיע את הקול שלי בצורה נעימה, אומר מה חשוב לי ומה משמח אותי? האם אני בכלל מכיר את עצמי מספיק טוב ויודע מהם הצבעים היפים באישיות שלי וכיצד אני מראה אותם לעולם כולו – ובעיקר, לבן או בת הזוג שלי?

זהו תהליך אימוני שישפר את המיומנויות שלכם ליצירת זוגיות בצורה משמעותית.

"אני מאמין שמי שרוצה לחיות בתוך מערכת יחסים זוגית שעושה לו טוב, כדאי שיבדוק קודם איך הוא במערכת היחסים החשובה ביותר בחיים – עם עצמו וכן עם שאר הקרובים אליו."

בתהליך האימון למציאת זוגיות אני דואג להעביר אתכם תהליכי עומק ושינוי שיעזרו לכם להגיע להיות מי שאתם רוצים להיות בזוגיות בה אתם חושקים. אני עוזר לכם להכיר קודם כל את עצמכם ולהבין היטב מהם הדברים שמעכבים אתכם ומה מקדם אתכם, כדי שתוכלו להבין מה היו המעצורים שהתמודדתם עמם עד היום בכל הקשור לזוגיות ויותר מכך, מה עומדים להיות המנועים שלכם מהיום ואילך.

אני מאמין בתהליכים עמוקים ויסודיים של היכרות עם ה"עצמי" וביכולת של המודעות הגבוהה של האדם שיודע באמת ובתמים מי הוא, להוביל למציאת האדם הנוסף בחייו, זה שאיתו ולצידו הוא יוכל לחיות באהבה ובשמחה. זוהי הסיבה שאני מתרגש כל פעם מחדש לראות איך תובנות לגבי עצמינו וכלים חדשים שלומדים ומתאמנים עליהם בחיי היומיום מאפשרים לכל אדם ליצור את מציאות חייו ולעצב אותה לפי רצונו.

מהנסיון שלי זה תהליך שמאוד קשה לעבור לבד ללא תמיכה ולכן אני מאמין שליווי מקצועי לאורך הדרך הפתלתלה ומלאת המהמורות הזאת, יש בו כוח אמיתי ואפקטיבי לחולל שינוי משמעותי שמוביל למציאת זוגיות אוהבת.

יחד נוכל ללמוד מאירועי העבר בחיים ולבדוק מי נרצה להיות בעתיד, ראשית ולפני הכל עבור עצמנו, אך בהמשך גם כדי להצליח לגרום לאושר בליבו של האדם שבו בחרנו, על מנת לחלוק איתו את חיינו.

הסיוע שאיש מקצוע מעניק, התמיכה לאורך זמן, השיקוף של ההתקדמות, של הכוחות והמטרות הם כולם קריטיים להצלחת התהליך. אני פה עבורכם כדי לעזור לכם לפתוח את הלב – וגם את החשיבה, כיוון שאני מרגיש שאת המסע הארוך והמאתגר שאתם מתחילים לצעוד בו, חשוב שלא תעברו שוב לבד, כמו שאולי כבר התרגלתם, אלא תלמדו שלב אחר שלב כיצד ניתן לעבור תהליכים משני-חיים, ביחד.

למי מיועד אימון למציאת זוגיות?

אימון ליצירת זוגיות מיועד למי שרוצה יותר מהחיים האלה ולא מוכן יותר להתפשר על "כמעט", זהו תהליך שמתאים למי שמוכן לתת מעצמו כדי להשתחרר מכבלים ומחסמים.

האימון מתאים במיוחד למי שיודע בתוך תוכו שהוא ראוי למערכות יחסים טובות ומשמעותיות בחיים ומאמין שגם אם עד היום ה"חצי השני" עדיין לא נמצא, ישנו אי שם אדם עם לב אוהב שמתאים עבורו. התהליך מיועד למי שבאמת לא רוצה לוותר יותר על אהבת חייו, זו שמחכה שתמצאו אותה, שתתאמצו עבורה ולא תתנו לקושי, לאכזבות ולשברוני הלב שחוויתם עד היום, לעצור אתכם בדרך להגשמת המטרה .

תהליך האימון יכול להתאים לאנשים בסטטוסים שונים בחיים: בין אם זה זוגיות ראשונה רצינית או פרק ב', בין אם אתם צעירים בגילכם או שכבר בגרתם אך אינכם מוכנים לוותר על קיומה של אהבה בחיים שלכם. זהו אימון שמתאים לאנשים שרוצים שינוי ומבינים שעזרה מקצועית יכולה לסייע להגשמת חלומות.

זהו אימון שמתאים למי שמוכן להשקיע בעצמו, לתת מתנה לעצמו ומבין שהשקעה בעצמך תחזיר את עצמה אלף פעם ויותר.

התהליך הזה מיועד לכל מי שנרתע עד עכשיו מצלילה פנימה, אל מעמקי הנפש, מה שאולי גם עצר מבעדו לראות את עומק נפשם של אחרים ומנע התפתחות של מערכת יחסים, גם במקרים שבהם היה פוטנציאל התאמה נהדר. אני מציע לכם לצאת איתי למסע שיכול לעזור לכם לשחרר הלאה את אותה תחושת הפספוס  וההחמצה של הדבר הנפלא שנקרא "אהבת אמת" המעיקה עליכם,  אנחנו נלמד ביחד כיצד להשאיר את העבר מאחור ולצאת לדרך למציאת זוגיות מחוזקים ומלאי אמונה ואופטימיות.

האימון יעזור לכם להכיר את עצמכם, להבין לעומק מה מפעיל ומה תוקע אתכם מתוך רצון עמוק למצוא ולשמור על מערכת יחסים אינטימית לאורך זמן.

למה דווקא אתם?

אימון ליצירת זוגיות נועד למי שרוצה יותר מהחיים האלה, שמאמין שהוא ראוי למערכות יחסים טובות ומשמעותיות בחיים. בין אם זה זוגיות ראשונה רצינית או פרק ב', זהו אימון שמתאים לאנשים שרוצים שינוי, ומבינים שעזרה מקצועית יכולה לסייע להגשים חלומות ולהגיע לזוגיות מיטיבה.

האימון יעזור לכם להכיר את עצמכם, להבין לעומק מה מפעיל ומה תוקע אתכם מתוך רצון עמוק למצוא ולשמור על מערכת יחסים אינטימית לאורך זמן.

זהו אימון שמתאים למי שמוכן להשקיע בעצמו, לתת מתנה לעצמו ומבין שהשקעה בעצמך תחזיר את עצמה אלף פעם ויותר.

לקוחות מספרים

הם היו איפה שאתם נמצאים עכשיו והם הצליחו להגשים את החלומות שלהם, התגברו על הקשיים ושיפרו את החיים מקצה לקצה.

ומה אתכם?
מוכנים לעשות שינוי?