יש דרך ליצור זוגיות טובה בחיים, ולמען האמת היא תלויה רק בכם

אם אתם לבד ונמאס לכם מהמצב הזה, בואו נגלה יחד מה משאיר אתכם שם. אם היו לכם בעבר חוויות שליליות בזוגיות שהסתיימה לא כמו שרציתם או בניסיונות לא מוצלחים למצוא זוגיות, בואו להבין לעומק מה קורה לכם שם, מה עוצר אתכם מלהגשים את החלום הזה. יכול להיות שיש לכם רווח כלשהו מלהיות לבד, בואו נדבר עליו ונפרק אותו יחד.

באימון ליצירת זוגיות נבין יחד איזה מחשבות והנחות יסוד מנהלות אתכם בדייטים או בתחילת קשרים, מה אתם אומרים לעצמכם כשמישהו מסרב לכם או נפרד מכם. יש שאלות חשובות לשאול את עצמינו כדי להכיר את עצמנו ולהבין מה קורה לנו בתוך מערכות יחסים או הדרך שאנחנו עוברים כדי להגיע לידי מערכת יחסים אינטימית.

כמובן אלו שאלות לא פשוטות שיותר קל לענות עליהן יחד בתוך מפגשי אימון. לדוגמא: מה מפחיד אותי? מה מונע ממני לחיות את החיים המושלמים עבורי? איך אני עם אינטימיות ומגע? כמה אני משמיע את הקול שלי בצורה נעימה, אומר מה חשוב לי ומה משמח אותי?

זהו תהליך אימוני שישפר את המיומנויות שלכם ליצירת זוגיות בצורה משמעותית.

"אני מאמין שמי שרוצה לחיות בתוך מערכת יחסים זוגית שעושה לו טוב, כדאי שיבדוק קודם איך הוא במערכת היחסים החשובה ביותר בחיים – עם עצמו, וכן עם שאר הקרובים אליו."

בתהליך האימון ליצירת זוגיות אני דואג להעביר אתכם תהליכי עומק ושינוי שיעזרו לכם להגיע להיות מי שאתם רוצים להיות בזוגיות בה אתם חושקים.

אני מתרגש כל פעם מחדש לראות איך תובנות לגבי עצמינו וכלים חדשים שלומדים ומתאמנים עליהם בחיי היומיום מאפשרים לכל אדם ליצור את מציאות חייו ולעצב אותה לפי רצונו. מהנסיון שלי זה תהליך שמאוד קשה לעבור לבד ללא תמיכה. יחד נוכל ללמוד מאירועי העבר בחיים ולבדוק מי נרצה להיות בעתיד.

הסיוע שאיש מקצוע מעניק, התמיכה לאורך זמן, השיקוף של ההתקדמות, של הכוחות והמטרות הם כולם קריטיים להצלחת התהליך.

למה דווקא אתם?

אימון ליצירת זוגיות נועד למי שרוצה יותר מהחיים האלה, שמאמין שהוא ראוי למערכות יחסים טובות ומשמעותיות בחיים. בין אם זה זוגיות ראשונה רצינית או פרק ב', זהו אימון שמתאים לאנשים שרוצים שינוי, ומבינים שעזרה מקצועית יכולה לסייע להגשים חלומות ולהגיע לזוגיות מיטיבה.

האימון יעזור לכם להכיר את עצמכם, להבין לעומק מה מפעיל ומה תוקע אתכם מתוך רצון עמוק למצוא ולשמור על מערכת יחסים אינטימית לאורך זמן.

זהו אימון שמתאים למי שמוכן להשקיע בעצמו, לתת מתנה לעצמו ומבין שהשקעה בעצמך תחזיר את עצמה אלף פעם ויותר.

שינוי גודל גופנים