כן! אפשר בהחלט לרפא את הזוגיות!

ככה תעשו את זה

ברוכים הבאים

אם אתם חווים קשיים בזוגיות אני רוצה שתדעו שאתם ממש לא לבד. רגע לפני שאתם מרימים ידיים או מוותרים המלצה חמה שלי אליכם:

עשו את כל המאמץ כדי לתקן, לשנות ולהשתנות – זה אפשרי!

למה? כי זוגיות יכולה להיות אחד הדברים המתגמלים ביותר בחיים, זוגיות טובה הוכחה כאחת מגורמי האושר הגדולים שקיימים.

"אני מכיר זוגות רבים שלאורך השנים הולכים על ביצים. מפחדים לתקשר, ללכת לטיפול, חלק מהם שוברים בסוף את התבנית ומתגרשים.

ואני אומר: אל תשברו, תקלפו"

תקלפו את הבעיות, את הפצעים, את המסיכות, את האגו, ותראו איך אפשר להמשיך בלי לשבור את הכלים.

זכרו שזוגיות היא אמנות שלא מלמדים אותנו בשום מקום, לכן אין מקום לתחושת אשמה על כך שזה לא הולך, לא מסתדר, שיש קשיים, ריבים או כעסים. אף אחד לא מדבר איתנו על הבעיות והאתגרים בזוגיות, אין שיעורים על זה בבית הספר.

במובן מסוים זו הזדמנות להתבונן על עצמנו, עמוק פנימה, על מה שמפעיל אותנו, על איך שאנחנו מגיבים ולעבוד על האוטומטים שלנו, מתוך ההבנה שהקשיים שיש לנו משפיעים על כל אספקט בחיים שלנו, על כל מערכת יחסים, וסביר שהם יחזרו על עצמם בכל זוגיות חדשה שניצור לעצמנו.

אחרי הכל, זוגיות היא שער לעבודה הפנימית שלנו.

יכול להיות שאתם ביחד כבר כמה שנים, אולי אפילו כבר הרבה. ואיכשהו התרחקתם. אתם לא מבינים אחד את השני. יש המון מתח, צעקות או שתיקות, עייפות גדולה. ואתם מנסים להבין, מה השתבש בדרך? הרי פעם הייתם מאוהבים.. האם זה אבוד? או שיש איזושהי דרך להתקרב חזרה?

כן! יש דרך כזו, קוראים לה ייעוץ זוגי. אגב, ייעוץ זוגי לא חייב להתקיים כששני בני הזוג נוכחים. לפעמים מספיק שינוי באחד מבני הזוג כדי שהוא יורגש על ידי שניהם.

זו לא דרך קלילה, היא דורשת התבוננות מעמיקה והסכמה לראות אוטומטים שמפעילים אותנו, הנחות לא נכונות שיש לנו על איך דברים "אמורים" להיות.

לעתים אנחנו מסתכלים על זוגות אחרים סביבנו שנראים פשוט מושלמים – מתחבקים, מתנשקים, נוגעים, מתחשבים אחד בשני, פועלים בהרמוניה, משתפים פעולה. ואנחנו מתים מקנאה מבפנים. איך הם עושים את זה? איך זה נראה כל כך פשוט אצלם?

אז אני רוצה לגלות לכם משהו, כמעט כל הזוגות שנמצאים יחד זמן ממושך סובלים מקשיים. זו המציאות, כששני אנשים שונים שגדלו במקומות אחרים והיו להם חוויות חיים שונות, חולקים חיים, חייבים לעלות ביניהם מתחים, אי-הבנות, אי-הסכמות וויכוחים.

החוכמה הגדולה היא לדעת להתגבר עליהם, לעבוד עליהם, לדבר אותם וללמוד מהם. רק ככה אפשר להתקרב חזרה.

הערכים והעקרונות המנחים אותי

יצירת תקווה

היכולת לסלול עבורך נתיב לחיי זוגיות טובים יותר ולהראות לך שהכל יכול להשתנות לטובה תמיד. בזכות תהליך אימוני יוצא דופן אפשר להגיע לתוצאות נפלאות.  

בניית אמון

חלק בלתי נפרד מהתפאורה הרגשית שחשוב לי לבנות בתהליך הוא אמון הדדי בין כל הסובבים. זה מייצר סביבה נעימה שמאפשרת את הצלחת התהליך להגשמת הזוגיות.  

לחיות עם תשוקה

אני פועל מתוך רצון פנימי בוער לחיים מלאים ומאושרים, להגשמה ולהתפתחות לאורך זמן. כשאנחנו חווים תשוקה היא נותנת לנו טעם לחיים וכוחות להתמודדות עם כל דבר שיזמנו לנו החיים.  

צמיחה

באופן טבעי, כולנו נועדנו לגדול ולצמוח, תמיד להמשיך קדימה ולמעלה עם ראש מורם. בכל תהליך אימוני המטרה היא לצמוח קודם כל כאנשים, ואחר כך כבני זוג אוהבים ונאהבים. 

למה דווקא אני?

האמת, בגלל שאני לא העניין המרכזי פה,

אני רוצה להפנות את הזרקור אליכם ולשאול – למה דווקא אתם?  

כי אתם רוצים לנסות, אתם זוכרים שפעם היה טוב ויודעים שזה יכול לקרות שוב. אתם מאמינים שבמאמץ והשקעה ניתן ליצור שינוי.

אני מזמין אתכם להתייעצות טלפונית ראשונית בחינם.

ממש אשמח להכיר ולצעוד אתכם יחד כדי שתמצאו את  הדרך לשלב ידיים שוב ולהתחבר ללב הזוגי שלכם – כמו פעם, רק ממקום חדש ומרפא.

אתם יודעים שהכי קל לשבור את הכלים, אבל שמשם אין דרך חזרה ועוד לא הרמתם ידיים וויתרתם על הדבר החשוב והיפה הזה שנקרא הזוגיות שלכם.

אתם מאמינים שיכול להיות יותר טוב. אתם מוכנים להכיר את עצמכם מבפנים, להפסיק להתנהל על ידי הרגלים שלא משרתים אתכם ורק פוגעים במערכות היחסים שלכם, אתם מוכנים להסתכל על דברים מבחוץ ולנסות לראות אותם באור שונה.

לקוחות מספרים

הם היו איפה שאתם נמצאים עכשיו והם הצליחו להגשים את החלומות שלהם, התגברו על הקשיים ושיפרו את החיים מקצה לקצה.

ומה אתכם?
מוכנים לעשות שינוי?

אם תמשיכו לחכות זה לא יבוא לבד.

למה אתם מחכים? בואו נדבר!​​

שינוי גודל גופנים