3 דרכים ודאיות, שישנו את סיכויי הדייט הבא שלכם!

יצאתם להרבה מאוד דייטים, אתם מאוכזבי דייטים סידרתיים? הנה 3 עצות זהב פשוטות ביותר שתוכלו לעשות על מנת לוודא שהדייט הבא, יחייך אתכם. יש משהו שמאפיין אכזבות שחוזרות על עצמן בדייטים, אם נהיה ערים להן ונשתמש בחלופה, נגביר משמעותית את הסיכויי הדייט הבא, יהיה דייט מוצלח.

הנה 3 עקרונות חשובים שיכולים לעשות לכם את הדייט הבא:

  • אנשי ה"אמאל'ה דייט" ואנשי "לא עוד דייט" – שתי האמירות הללו קורות באופן טבעי לאחר שחווים כמה דייטים לא מוצלחים. אי הצלחה של דייט יכולה לנבוע משיעמום, בעיקר לנוכח השאלות החוזרות על עצמן כגון "ספר/י קצת על עצמך", שתיקות מביכות וכו.

התחייבו לעצמכם, שלדייט הבא, תגיעו קלילים, כי מה שלא יקרה, זה פשוט לא סוף העולם, כך תורידו את מפלס החרדה או את מפלס השיעמום וחוץ מזה, לנסות ולהתחיל לחשוב על הדייט הבא כעומד בפני עצמו ולא "אחד מתוך…".

דרך אפשרית לעשות זאת היא למשל הומור עצמי, מה קרה? לא תמיד נכון לקחת את עצמנו ברצינות יתר, דייט יכול להיות גם קומדיה של טעויות, בואו נצחק על זה קצת, זה עשוי להרים בחזרה רגעים מביכים ומורידים. מחקרים מוכיחים, אנשים שחוו דייטים מוצלחים, הגיעו בלי ציפיות ובעיקר מתוך הזדמנות להכיר אדם חדש, או במילים אחרות, נהנו מהמסע ולא חשבו על תוצאות וסיכומים.

  • מי בא לעבוד? באנו להנות! – כפי שאמרתי קודם לכן, הקוד הוא שינוי החשיבה על דייטים כדייטים והבנה שבאנו להנות. אלו שבאים לדייט הבא עם תחושת "באנו לתת עבודה", להרשים, להצליח ומונחים ששייכים לעולם התעסוקה, משדרים לחץ. במקום לחץ, כדאי להתרכז מרגעים קטנים ומחייכים, איזה רגע שהצד השני אולי הושיט לכם את המזלג שלו על מנת שתתאמו את המנה שלו, אולי היא הזיזה מפניך פירור של שומשום שנתקע לך על הלחי.
  • על הקשבה ועל דיבור החלטי "כן" במקום "אולי" ו"כאילו" – עוד קצת מחקרים מראים שכאשר בן הזוג לדייט ידע להקשיב לצד השני, הצד השני נפתח ותחושת האינטימיות עלתה.

ועוד משהו מעניין עולה במחקרים, אנשים שמדברים במושגים החלטיים כמו "אני", "כן", "בהחלט" ועוד, עניינו הרבה יותר מאותם שבחרו במילים הססניות כ"אולי", "כאילו", "לא יודע/ת" ואחיותיהן.

שנו את סיכויי הדייט הבא שלכם!

לדייט הבא שלכם, הגיעו סבלניים, קשובים וקלילים יותר, זיכרו, לא באתם לעבוד, באתם להכיר ושם בצד השני, ממש כמוכם, נמצא אדם, עם סיפור חיים, אדם שתחושותיו, חששותיו ורצונותיו קצת דומים לשלכם בכל הקשור לפגישה.

והכי חשוב, עשו את הדבר הכי טבעי שיש לעשות, זה שלא פעם שוכחים לעשות: ת ה נ ו !

באהבה

אביגדור

אביגדור יזדי

אביגדור יזדי

אביגדור יזדי בוגר מכון אדלר מוסמך אימון בשיטת אדלר ומאסטר בNLP, להתמחות בליווי אנשים לשחק את משחק החיים.

תוכן עניינים