אפשר לשבור את תקרת הזכוכית של העסק שלך.

ככה תעשו את זה!

ברוכים הבאים

אם הגעתם לכאן כנראה שגם לכם יש תקרת זכוכית שמונעת מהעסק שלכם להתקדם ולהשיג את המטרות שלכם. זה בסדר, אתם לא היחידים. למען האמת, זה קורה ל-80% מהעסקים היום בישראל. מחקרים שנמשכים שנים מציגים מגמה מדאיגה; בכל שנה נסגרים כ-80% מהעסקים החדשים שנפתחים באותה שנה ורק 20% מהם מצליחים לשרוד. אם הגעתם עד לכאן אתם כבר בוודאי יודעים שאני לא מספר לכם את זה כדי להפחיד או לייאש אתכם. אז למה אני כן מספר לכם את זה? כי אני רוצה לעורר אתכם. אני רוצה לפקוח את העיניים שלכם כדי שתבינו באמת מה גורם לאותם 20% להצליח וליתר להיכשל. זה לא קשור להשכלה טובה יותר, זה לא קשור לכסף שהם הביאו מהבית וזה לא קשור לשאלה מי ההורים שלהם וכמה כסף יש להם. בסופו של יום, זה מסתכם לכדי דבר אחד בלבד – הרגלים. ההרגלים שלנו מגדירים אותנו, הם מכתיבים לנו את הפעולות שאנו מבצעים בכל יום ואת האופן שבו אנו מבצעים אותן. כשיש לכם הרגלים נכונים הם משפיעים על כל דבר שאתם עושים במהלך היום, אפילו על הדרך שאתם חושבים ומקבלים החלטות, וזה מה שמשפיע על ההצלחה או אי הצלחה של העסק. המטרה שלי כאן היא לעזור לכם להבין את מקור הבעיה ולעבוד אתכם על ההרגלים הנכונים שיביאו אתכם לשבור את תקרת הזכוכית שלכם ולהשיג את מטרות העסק. אני רוצה שתרדו למגרש ותתנו שם את כל כולכם. אני רוצה שתעבדו קשה ואני רוצה שתדעו שזה אפשרי לשבור את תקרת הזכוכית הזאת, זה לחלוטין אפשרי. אתם רק צריכים לרצות – ולעבוד על זה.

איך המפגשים אחד על אחד יכולים לעזור לכם?

זה מה שהמפגשים החשובים האלה עשו עבור בעלי עסקים שהיו בדיוק במקום שלכם היום

אימוץ הרגלים נכונים

זיהוי ההרגלים הבעייתיים שמונעים מהעסק לגדול ולהתפתח ואימוץ הרגלים נכונים יותר הנדרשים לצמיחה עסקית.


בניית ביטחון עצמי

עם ההרגלים הנכונים ותחושת השיפור, יבנה גם ביטחון עצמי שיעזור לכם לבצע פעולות מהירות יותר ולקבל החלטות עסקיות נכונות יותר.

 

בניית ביטחון עצמי

תרשו לעצמכם להציב לעצמכם מטרות נועזות יותר מתוך הבנה שאין כזה דבר תקרת זכוכית, כי את המכשול הקשה ביותר כבר עברתם עכשיו.

למה דווקא אני?

הדברים שאני יודע ומלווה בהם אחרים היא לא שיטה מיוחדת שהמצאתי ושאף אחד אחר לא יודע. הם לא סוד כמוס שאנשים מצליחים מסתירים מאנשים 'כמוכם' ושעכשיו החלטתי לחשוף. אין כאן קסמים ואין כאן שיטה מנצחת ומפוצצת. 

זאת פשוט עובדה. למען האמת, היא גם מאוד פשוטה ליישום. לכולנו יש הרגלים שעוצרים אותנו ואת העסק שלנו מלהתפתח. כשאנחנו מודעים להרגלים האלו, אנחנו כבר בחצי הדרך להשגת הפתרון. הבעיה מתחילה כשרוב האנשים לא מודעים להרגלים הבעייתיים שלהם, הם מאשימים גורמים אחרים בחוסר ההצלחה שלהם ולא יודעים עד כמה ההרגלים האלה הם אלו שמחסלים את הפוטנציאל העסקי שלהם.

ניסיון של למעלה משני עשורים בעולם הביטוח, ולאחר שעבדתי מול אלפי בעלי עסקים מכל הסוגים ומכל הגדלים, הביא לכך שראיתי כבר כמעט הכל. ראיתי עסקים פורחים ועסקים נופלים. ראיתי את בעלי העסקים בכל המצבים האפשריים. ראיתי איפה הם התחילו, ראיתי איך הם התנהלו וראיתי גם איך הרבה מהם פשוט נתקעו.

כשרואים הכל מהצד אפשר לבחון את האמת הברוטאלית בצורה אובייקטיבית. מעל שני עשורים של התבוננות מהצד הוכיחו לי דבר אחד: הכישלון מקורו בהרגלים שלנו. מאז שהתחלתי לאמן בעלי עסקים לעבוד עם ההרגלים הנכונים ההצלחה בלתי נתפסת. גם אתם יכולים לשבור את תקרת הזכוכית העסקית שלכם – אתם רק צריכים לקבל החלטה ובואו נתחיל היום.

לקוחות מספרים

הם היו איפה שאתם נמצאים עכשיו והם הצליחו להגשים את החלומות שלהם, התגברו על הקשיים ושיפרו את החיים מקצה לקצה.

ומה אתכם?
מוכנים לעשות שינוי?

 

תקרת הזכוכית של העסק שלכם לא תישבר לבד

למה אתם מחכים? בואו נדבר!