המטרה שלי שתשברו את תקרת הזכוכית ותקבלו את הכלים הנכונים כדי שלעולם לא תצטרכו להרגיש תקועים שוב

ישנו רגע מיוחד במינו עם כל לקוח. לא משנה איזו סיבה ותחום בחיים הביא אותו אליי לקליניקה, הרגע הזה משותף לכולם. הרגע הזה במהלך תהליך האימון, בו אני מזהה את הניצוץ בעיניים שלך כשהאסימון לפתע נופל, הוא רגע של ניצחון קטן. זה רגע של פריצת דרך משנה חיים – כי ממנו כבר לא חוזרים אחורה. 

במפגשים שלנו אני אוביל אותך לניפוץ תקרת הזכוכית האישית שלך, במינימום זמן ובמקסימום הקשבה לצרכים האישיים שלך. התהליך משתנה מלקוח ללקוח ונתפר בדיוק למידותיך, בשיתוף פעולה מלא ומתוך ניסיון רב וסבלנות. יחד נסיר חסמים בכל תחומי החיים, נציב יעדים ומטרות – ונדאג להשיג אותם בהצלחה.

המפגשים מתקיימים במלון מנדרין, רח' יוניצמן 21, ת"א. אורך המפגש כשעה עד שעה וחצי.

למי זה מתאים

המפגשים האלו מתאימים לכל מי שמרגיש תקוע; העסק לא מצליח להתפתח למרות שיש את כל הנתונים להצליח, הזוגיות עלתה על שרטון ושום דבר כבר לא עובד,  מטרות שהצבתם לעצמכם בחיים מרגישים לכם יותר רחוקים מאי פעם, ובאופן כללי: אם מרגיש לכם שאיבדתם את השליטה על החיים ושהם אלו שמכתיבים לכם את הקצב –  המפגשים האלה הם בדיוק מה שישנה לכם את הכל.

איך המפגשים הפרטיים יעזרו לכם

ליווי צמוד

אני אשמש עבורכם כמצפן ולא אאפשר לכם ללכת שוב לאיבוד. אני אהיה שם עבורכם, לצידכם, עם הרבה זמינות, הקשבה, ניסיון של שנים ומחויבות לדרך.

תהליך אישי

התהליך הזה הוא מסע מאתגר שמחייב אתכם להסתכל פנימה, להכיר את עצמכם טוב יותר ולהבין מה הביא אתכם למקום שבו הייתם ומה נדרש מכם לעשות כדי לא לחזור לשם. אני אהיה שם עבורכם בכל שלב בדרך.

מרחב בטוח

בחיים טעויות יכולות לעלות ביוקר והפחד מלטעות לרוב הוא זה שמונע מאיתנו להגיע לתוצאות. בקליניקה שלי תמצאו מרחב בטוח לדבר, לשתף, לנסות, לטעות וללמוד את הנוסחה להצלחה שהכי טובה עבורכם.

תהליך ממוקד מטרה

המטרה שלנו היא להשיג תוצאות ברורות. זה מה שמוביל אותי לכל אורך התהליך. בכל התהליך אנו משאירים את הבולשיט ורעשי הרקע בצד, מפשילים שרוולים ומתחילים לעבוד על דבר אחד ויחיד: ההצלחה שלכם!

מספרים מהחיים האישיים של הלקוחות

שיפרו את יכולת
ייעול הזמן שלהם

הביאו להגדלת
צמיחת העסק

שיפרו את
רמת חייהם

מצאו זוגיות חדשה
במהלך המפגשים