5 הדברים שיעוררו בכם מחדש את האהבה לבני הזוג

אין זה משנה אם אתם זוג היוצא כמספר שבועות, או שמא אנשי משפחה ובני זוג ותיקים, שיגרה אמנם תמיד תהיה דבר חשוב לבניית הבטחון בקשר, אבל היא גם הגורם מספר אחד האורב לרומנטיקה ולרגש בתוך סביבה שוחקת המזדמנת לכולנו בחיים. הדברים הבאים יעוררו את כולנו, הזוגות החדשים והמתהווים וכן הזוגות שצברו קילומטראז'ים רבים. מה הם 5 הדברים שיעוררו את האהבה ושתוכלו להתחיל לעשות כבר היום וישנו כמעט מידית את קשר האהבה שלכם זה לזו/לזה?

  1. קודם כל אני – נשמע מוזר להתחיל ככה מאמר על חיזוק זוגיות? אז זהו, שלגמרי לא. כאשר אדם חווה משהו אישי קשה הכולל, עצב, חרדה, בדידות, הדבר האחרון שיעניין אותו הוא הזוגיות שלו. אי לכך, מעכשיו, קודם כל אתם ועצמכם! זה הזמן להירשם לחוג/סדנא עליהם חלמתם כבר שנים, אל תחכו אפילו יום. לצאת לספורט או כל דבר אחר שכבר למדתם שמרומם את רוחכם… או במשפט אחד, להשקיע בנכס החשוב מכל: בעצמכם, משם כבר תתפנו לארבעת הסעיפים הבאים.
  2. נרים כוסית להצלחות בני הזוג – כאשר תחשבו על זיכרונות עבר טובים יהיה שם הדבר הזה, היום ההוא הכל כך חשוב בחייכם, בו בני הזוג שלכם כל כך שמחו אתכם על ההצלחה או על הניצחון… מעכשיו עשו זאת קבוע, חגגו הצלחות של בני זוגכם, זה יחזק את הקשר ביניכם ועל הדרך, יעורר גם את בני הזוג לעשות כך בעבורכם. נסו. גם רומא לא נבנתה ביום אחד.
  3. משהו חדש מתחיל היום – עשייה זוגית… אבל במשהו שטרם ניסיתם בעבר. זה הזמן להירשם ביחד לסדנא משותפת, לצאת לטיול בחיק הטבע או צעידה, להצטרף ביחד לקבוצת חתירת סאפים בים, לים יש השפעה כזו עלינו. עשייה חדשה כזוג, תעורר בכם שיתוף פעולה, מכנה משותף וחוויות חדשות שתחוו ביחד.
  4. הודיה והוקרה – כמה פעמים לאחרונה חשבתם על כביסה או על שטיפת כלים כהזדמנות להגיד תודה? תודו שלרוב זה בעיקר במשהו שצריך להעלים מן העין "לתקתק" כמה שיותר מהר, סוג של "כאב ראש" של החיים ולא פעם אנחנו חושבים: "מה יש להודות? אני מכבסת, אז הוא שוטף כלים, לא?", אז זהו שלא, תוקירו תודו על המחוות היום יומיות הללו שעושים בעבורכם, גם אם גם אתם עושים מחוות אחרות יום יומיות. שוב, זה יעודד את בני הזוג להמשיך בנתינה ויגרום גם לעצלים שבינינו לקום מאזור הנוחות ולעשות בעבור השני/ה.
  5. חברים בזוגות – זה הולך להפתיע אתכם, כי זה הדבר היחיד שדורש יותר משניכם. מחקרים מראים שכאשר זוג נפגש ויוצא עם זוג חברים נוסף, משהו שם מתעורר רומנטית, למה? יש המון סיבות, זה למאמר אחר, אבל המוטיבציות לפעול כזוג עולות לשמיים, זה אנושי כשיש מולכם זוג, ממש כמוכם… או שונה מכם.

סיכום של 5 הדברים שיעוררו את האהבה:

בחייכם, מה הם חמישה צעדים קטנים יום יומיים להתחיל ליישם, כאשר המטרה היא התחדשות האהבה וחיזוק הקשר ביניכם של זוגיות בריאה? בטוח שהייתם מיישמים הרבה יותר מחמישה צעדים קטנים אלו… אבל זה בהחלט מספיק צעדים שאפשר להתחיל איתם, אז צעידה זוגית נעימה לכם.

באהבה

אביגדור

אביגדור יזדי

אביגדור יזדי

אביגדור יזדי בוגר מכון אדלר מוסמך אימון בשיטת אדלר ומאסטר בNLP, להתמחות בליווי אנשים לשחק את משחק החיים.

תוכן עניינים